Visionaire Studio 

VYTVÁRENÍ ADVENTUR JE BRNKACKA

Pokud chete vyvíjet adventuru, Visionaire Studio je pro vás ten nejlepší engine, protože byl vyvíjen speciálne pro úcely aby vám poskytl všechny potrebné nástroje k tomu abyste se mohli stát skvelými herními vývojári.

SKUTECNÉ ADVENTURY

VYTVORTE HRU, KTERÁ PUSOBÍ JAKO SKUTECNÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Visionaire vám umožní vývíjet adventury v herním stylu podobný klasikám jako je Monkey Island, Day of the Tentacle, Fate of Atlantis nebo Deponia. To je duvod proc se hry z Visionaire Studia stávají úspešné.

INVENTÁR

BUDTE FLEXIBILNÍ S VAŠÍM INVENTÁREM

Chcete klasický SCUMM bar na spodu obrazovky? Batoh a nebo jakýkoliv jiný moderní rešení pro váš inventár? Bez problému. Visionaire poskytuje rozmanitost a flexibilitu pro váš inventár šitý na míru.

ROZHRANÍ

VYTVORTE OVLÁDÁNÍ, JAKÉ SI PREJETE
 

At už chcete retro inventár ve stylu „SCUMM“ nebo moderní ovládání za použítí jednoho kliku. Máte veškeré potrebné nástroje k tomu, abyste vytvorili vámi vyžadované ovládání pro vaší hru.

RETRO HRY

VHODNÝ I PRO RETRO ADVENTURY S PIXELOVOU GRAFIKOU

Visionaire poskytuje veškerou podporu, kterou potrebujete pro vývoj retro adventur. Za tímto úcelem jsme vytvorili funkce pro roztažení grafiky, aniž by byla zdeformovaná.

EFEKTY, MASKY A PARTICLY

EFEKTY, MASKY A PARTICLY

Visionaire Studio prichází s particle systémem, se kterým mužete vytvorit efekty jako je sníh, déšt, ohen nebo mlha. Particle systém vám umožní vytváret silnejší atmosféru.

Lua Scripting 

ZUSTANTE FLEXIBILNÍ

Pokud jste již více zkušený vývojár a chcete využít své programovací zkušenosti, vylepšete svojí hru a pridejte více možností. Mužete využít flexibilní LUA scriptovací editor, který je soucástí Visionaire Studia.

Screenshots 

Visionaire Studio je zavedený program pro tvorbu kvalitních adventur.