Visionaire Studio 

VYTVÁŘENÍ ADVENTUR JE BRNKAČKA

Pokud chete vyvíjet adventuru, Visionaire Studio je pro vás ten nejlepší engine, protože byl vyvíjen speciálně pro účely aby vám poskytl všechny potřebné nástroje k tomu abyste se mohli stát skvělými herními vývojáři.

SKUTEČNÉ ADVENTURY

VYTVOŘTE HRU, KTERÁ PŮSOBÍ JAKO SKUTEČNÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Visionaire vám umožní vývíjet adventury v herním stylu podobný klasikám jako je Monkey Island, Day of the Tentacle, Fate of Atlantis nebo Deponia. To je důvod proč se hry z Visionaire Studia stávají úspěšné.

INVENTÁŘ

BUĎTE FLEXIBILNÍ S VAŠÍM INVENTÁŘEM

Chcete klasický SCUMM bar na spodu obrazovky? Batoh a nebo jakýkoliv jiný moderní řešení pro váš inventář? Bez problému. Visionaire poskytuje rozmanitost a flexibilitu pro váš inventář šitý na míru.

ROZHRANÍ

VYTVOŘTE OVLÁDÁNÍ, JAKÉ SI PŘEJETE
 

Ať už chcete retro inventář ve stylu „SCUMM“ nebo moderní ovládání za použítí jednoho kliku. Máte veškeré potřebné nástroje k tomu, abyste vytvořili vámi vyžadované ovládání pro vaší hru.

RETRO HRY

VHODNÝ I PRO RETRO ADVENTURY S PIXELOVOU GRAFIKOU

Visionaire poskytuje veškerou podporu, kterou potřebujete pro vývoj retro adventur. Za tímto účelem jsme vytvořili funkce pro roztažení grafiky, aniž by byla zdeformovaná.

EFEKTY, MASKY A PARTICLY

EFEKTY, MASKY A PARTICLY

Visionaire Studio přichází s particle systémem, se kterým můžete vytvořit efekty jako je sníh, déšť, oheň nebo mlha. Particle systém vám umožní vytvářet silnější atmosféru.

Lua Scripting 

ZŮSTAŇTE FLEXIBILNÍ

Pokud jste již více zkušený vývojář a chcete využít své programovací zkušenosti, vylepšete svojí hru a přidejte více možností. Můžete využít flexibilní LUA scriptovací editor, který je součástí Visionaire Studia.

Screenshots 

Visionaire Studio je zavedený program pro tvorbu kvalitních adventur.