Jednoduchý!

Visionaire umožňuje vytvářet adventury bez znalosti programování. Poskytuje čistý layout a intuitivní uživatelské rozhraní.

Sofistikovaný!

Herní vývojáři spolehájí na Visionaire s velkým úspěchem. Mnoho oceněných her bylo vytvořeno ve Visionaire Studiu.

Mocný!

Používejte oslňující efekty jako particly, masky, shadery nebo parallax scrollování. Visionaire Studio poskytuje všechno, co potřebujete pro vytvoření skvělé hry.

Co o nás řekli vývojáři

Vývojáři spolehají na Visionaire Studio

 

„Visionaire je nás vlastní Engine“

Visionaire Studio nám umožňuje vytvářet adventury efektivně, takže ušetříme hodně času a peněz. Vytvořili jsme již více než 10 her pomocí Visionaire Studia a je to velká součást našeho firemního úspěchu.

Carsten Fichtelmann,

Výkonný ředitel daedalic Entertainment

         
 

„Jednoduchý a snadlo ovladatelný!“

Pro mě jako umělce byl Visionaire perfektní nástroj na začátek pro vytoření mojí hry „Paradigm“ aniž bych musel mít zkušenosti s programováním. Je jednoduchý a snadno se používá.

Jacob Janerka,

Indie vývojář

      
 

„Skvělý nástroj!“

Visionaire Studio mi umožnilo se soustředit na grafiku a příběh, než abych se musel zabývat učením programování a přesto vytvořit kvalitní interaktivní adventuru. Visionaire je prostě skvělý nástroj, který vám umožní vytvářet hry jednoduše.

Glen Fernandez,

Indie vývojář

       

Reference Visionaire Studia

Vysoce oceňované tituly

Visionaire Studio je zavedeným nástrojem pro výtváření kvalitních adventurních her.

 • The Night of the Rabbit je point-and-click adventura vyvíjená a publikovaná Deadalic Entertaiment pro Windows a OS X.

  The Night of the RabbitDeadalic Entertaiment

  The Night of the Rabbit je point-and-click adventura vyvíjená a publikovaná Deadalic Entertaiment pro Windows a OS X.

 • A New Beginning je point-and-lick adventura vyvíjená Deadalic Entertaiment a publikovaná Lace Mamba Global pro Windows, OS X a iOS. Byla oceněna hrou roku 2010 v Německu.

  A New BeginningDeadalic Entertaiment

  A New Beginning je point-and-lick adventura vyvíjená Deadalic Entertaiment a publikovaná Lace Mamba Global pro Windows, OS X a iOS. Byla oceněna hrou roku 2010 v Německu.

 • Stasis is a 2015 science fiction horror point-and-click adventure game developed by The Brotherhood Games. Viewed from an isometric perspective, the game requires interactions with computers, combining items and puzzle solving.

  STASISBrotherhood Games

  Stasis is a 2015 science fiction horror point-and-click adventure game developed by The Brotherhood Games. Viewed from an isometric perspective, the game requires interactions with computers, combining items and puzzle solving.

Porty ve Visionaire Studiu

Mnoho operačních systémů

Vyvíjejte vaše hry pro několik operačních sytémů. Visionaire Studio podporuje mnoho různých platforem.

Licence

Získejte svojí vlastní licenci a staňte se adventurním herním vývojářem.

Ať už indie vývojáři, profesionální herní vývojáři nebo vzdělávací instituce. Visionaire Studio nabízí licence pro všechny.

 • Licence pro jednoho uživatele

  S touto licencí můžete Visionaire Studio používat pouze jako samostatný vývojář. Vaše hry budete moci kompilovat pro Windows, LINUX, iOS, Android a pro Mac OS X.

  Číst dále  49€ 
 • Týmová Licence

  S touto licencí může být Visionaire Studio používáno více vývojáři vašeho týmu. Umožňuje kompilaci pro Windows, Mac OS X, iOS a Android.

  Číst dále   79€    
 • Mobilní Licence

  Mobilní licence vám umožňuje komerčně distribuovat hry pro mobilní zařízení ( iOS Store, Google Play ). Tato licence může být používaná více vývojáři vašeho týmu.

  Číst dále   125€    
 • Vzdělávací Licence

  S touto vzdělávací verzí dáváme vzdělávacím institucím (například univerzitám) možnost používat Visionaire Studio jako součást jejich vzdělávacího programu. Hry mohou být kompilovány, ale nemohou být prodávány.

  Číst dále   250€  
 • Distribuční Licence

  Hry, které jsou vyvíjeny s touto licencí mohou být distribuovány fyzicky bez dalších poplatků a omezení pro všechny platformy ( Windows, Mac, Linux, iOS a Android )

  Číst dále  500€