Jednoduchý!

Visionaire umožnuje vytváret adventury bez znalosti programování. Poskytuje cistý layout a intuitivní uživatelské rozhraní.

Sofistikovaný!

Herní vývojári spolehájí na Visionaire s velkým úspechem. Mnoho ocenených her bylo vytvoreno ve Visionaire Studiu.

Mocný!

Používejte oslnující efekty jako particly, masky, shadery nebo parallax scrollování. Visionaire Studio poskytuje všechno, co potrebujete pro vytvorení skvelé hry.

Co o nás rekli vývojári

Vývojári spolehají na Visionaire Studio

 

„Visionaire je nás vlastní Engine“

Visionaire Studio nám umožnuje vytváret adventury efektivne, takže ušetríme hodne casu a penez. Vytvorili jsme již více než 10 her pomocí Visionaire Studia a je to velká soucást našeho firemního úspechu.

Carsten Fichtelmann,

Výkonný reditel daedalic Entertainment

         
 

„Jednoduchý a snadlo ovladatelný!“

Pro me jako umelce byl Visionaire perfektní nástroj na zacátek pro vytorení mojí hry „Paradigm“ aniž bych musel mít zkušenosti s programováním. Je jednoduchý a snadno se používá.

Jacob Janerka,

Indie vývojár

      
 

„Skvelý nástroj!“

Visionaire Studio mi umožnilo se soustredit na grafiku a príbeh, než abych se musel zabývat ucením programování a presto vytvorit kvalitní interaktivní adventuru. Visionaire je proste skvelý nástroj, který vám umožní vytváret hry jednoduše.

Glen Fernandez,

Indie vývojár

       

Reference Visionaire Studia

Vysoce ocenované tituly

Visionaire Studio je zavedeným nástrojem pro výtvárení kvalitních adventurních her.

 • The Night of the Rabbit je point-and-click adventura vyvíjená a publikovaná Deadalic Entertaiment pro Windows a OS X.

  The Night of the RabbitDeadalic Entertaiment

  The Night of the Rabbit je point-and-click adventura vyvíjená a publikovaná Deadalic Entertaiment pro Windows a OS X.

 • A New Beginning je point-and-lick adventura vyvíjená Deadalic Entertaiment a publikovaná Lace Mamba Global pro Windows, OS X a iOS. Byla ocenena hrou roku 2010 v Nemecku.

  A New BeginningDeadalic Entertaiment

  A New Beginning je point-and-lick adventura vyvíjená Deadalic Entertaiment a publikovaná Lace Mamba Global pro Windows, OS X a iOS. Byla ocenena hrou roku 2010 v Nemecku.

 • Stasis is a 2015 science fiction horror point-and-click adventure game developed by The Brotherhood Games. Viewed from an isometric perspective, the game requires interactions with computers, combining items and puzzle solving.

  STASISBrotherhood Games

  Stasis is a 2015 science fiction horror point-and-click adventure game developed by The Brotherhood Games. Viewed from an isometric perspective, the game requires interactions with computers, combining items and puzzle solving.

Porty ve Visionaire Studiu

Mnoho operacních systému

Vyvíjejte vaše hry pro nekolik operacních sytému. Visionaire Studio podporuje mnoho ruzných platforem.

Licence

Získejte svojí vlastní licenci a stante se adventurním herním vývojárem.

At už indie vývojári, profesionální herní vývojári nebo vzdelávací instituce. Visionaire Studio nabízí licence pro všechny.

 • Licence pro jednoho uživatele

  S touto licencí mužete Visionaire Studio používat pouze jako samostatný vývojár. Vaše hry budete moci kompilovat pro Windows, LINUX, iOS, Android a pro Mac OS X.

  Číst dále  49€ 
 • Týmová Licence

  S touto licencí muže být Visionaire Studio používáno více vývojári vašeho týmu. Umožnuje kompilaci pro Windows, Mac OS X, iOS a Android.

  Číst dále   79€    
 • Mobilní Licence

  Mobilní licence vám umožnuje komercne distribuovat hry pro mobilní zarízení ( iOS Store, Google Play ). Tato licence muže být používaná více vývojári vašeho týmu.

  Číst dále   125€    
 • Vzdelávací Licence

  S touto vzdelávací verzí dáváme vzdelávacím institucím (napríklad univerzitám) možnost používat Visionaire Studio jako soucást jejich vzdelávacího programu. Hry mohou být kompilovány, ale nemohou být prodávány.

  Číst dále   250€  
 • Distribucní Licence

  Hry, které jsou vyvíjeny s touto licencí mohou být distribuovány fyzicky bez dalších poplatku a omezení pro všechny platformy ( Windows, Mac, Linux, iOS a Android )

  Číst dále  500€